Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257

Bank Pekao SA Logowanie

Logowanie w Bank Pekao SA

Korzystanie z wszelkich oferowanych usług Banku Pekao S.A. jest możliwe po uprzednim zalogowaniu się. Wystarczy wejść na oficjalną stronę pekao.com.pl, po czym kliknąć przycisk Zaloguj się widoczny w prawym, górnym rogu ekranu. Proces został podzielony na kilka zakładek. W zależności od obsługiwanego konta:

 • Klienci Indywidualni/Przedsiębiorcy
 • Klienci Biznesowi/MŚP i Korporacje
 • Inwestorzy

Logowanie polega na wpisaniu w puste pole numeru identyfikacyjnego, który znajduje się w podpisanej umowie rachunku. Następnie wystarczy podać wymagane litery bądź cyfry z hasła. Jeśli klient przechodzi przez wspomniany proces po raz pierwszy, musi przygotować sobie numer klienta i tymczasowy PIN (4-cyfrowy numer otrzymany za pośrednictwem wiadomości SMS, ustanowiony telefonicznie u konsultanta lub wysłany listem). System prosi także o potwierdzenie tożsamości metodą autoryzacji – kodem SMS bądź potwierdzeniem logowania w aplikacji mobilnej PeoPay.

Nowy serwis internetowy to szereg udogodnień:

 • Zdalne odzyskiwanie hasła – bez konieczności kontaktu z infolinią bądź oddziałem stacjonarnym banku
 • Rzut oka na Twoje finanse – historia operacji zawiera wszystkie transakcje na kontach i kartach
 • Analiza finansowa – wpływy i wydatki pogrupowane na różne kategorie, na przykład rachunki czy zdrowie
 • Express Elixir – błyskawiczne przelewy
 • Kantor Pekao24 – wymiana walut po preferencyjnym kursie
 • Dostępny na każdym urządzeniu – platforma automatycznie dopasowuje się do możliwości dowolnego sprzętu, na przykład telefonu bądź tabletu
 • Twoje płatności – polecenia przelewów wraz z listą odbiorców i nadchodzącymi płatnościami
 • Usługa Qlips – możliwość opłacania rachunków bezpośrednio z bankowości internetowej Pekao24 lub PeoPay
 • Filmy instruktażowe – pomagają nowym i starym konsumentom zapoznać się z panelem oferowanym przez Bank Pekao S.A.

Oferta w Bank Pekao SA

Oprócz pożyczek, kredytów, ubezpieczeń, oszczędności i inwestycji Bank Pekao S.A. oferuje wiele rodzajów kont dopasowanych do potrzeb swoich konsumentów.

Konto Przekorzystne

To przede wszystkim 0 zł za prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, przewalutowanie przy płatności kartą, dostęp do aplikacji bankowości mobilnej PeoPay oraz brak prowizji za wypłaty z bankomatu za granicą.

Konto Przekorzystne dla młodych

Skierowane do osób do 26 lat. Bank przewiduje brak opłat za prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty rewolucyjnej, dostęp do aplikacji mobilnej PeoPay, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie (również w Polsce) i krajowe polecenie przelewu w złotówkach (20 groszy za wysłanie kodu SMS do zatwierdzenia transakcji). Dodatkowe usługi to między innymi elektroniczna legitymacja studencka, zniżki do 30% w programie Galeria Rabatów w ponad 2000 sklepach czy 250 złotych za założenie konta.

Przelewaj wynagrodzenie na konto

Darmowe prowadzenie rachunku bankowego, 0 zł za kartę debetową wielowalutową w EUR, USD, GBP i CHF, a także brak pobierania prowizji przy wypłatach w bankomatach za granicą. Dwie pierwsze wypłaty w miesiącu z obcych bankomatów w Polsce są bezpłatne.

Eurokonto walutowe

Klient nie płaci za prowadzenie konta, wypłaty kartą z bankomatów Pekao S.A. oraz za usługę Kantor Pekao24. Istnieje możliwość korzystania z karty wielowalutowej: PLN, EUR, USD, GBP i CHF.

Rachunek podstawowy

Konto przewiduje brak opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej, wypłaty gotówki z bankomatów Pekao S.A., 5 pierwszych krajowych wypłat pieniędzy w miesiącu z bankomatów nienależących do Banku Pekao S.A., a także za 5 pierwszych krajowych przelewów w miesiącu.

Pożyczka w koncie

RRSO 12,99%, każda wpłata odnawia limit (limit kwoty pożyczki ustalany jest indywidualnie po weryfikacji zdolności kredytowej), odsetki zostają naliczone wyłącznie od wykorzystanej kwoty pożyczki i okresu zadłużenia. Ponadto konsument nie musi pilnować terminów spłaty, gdyż bank pobiera odsetki automatycznie z rachunku.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Napisz komentarz