Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257

Logowanie w Bank Millennium

Logowanie w Bank Millennium

Zalogowanie się do Banku Millennium nie jest trudne. Przede wszystkim klient musi wejść na oficjalną stronę bankmillennium.pl, po czym kliknąć niebieski przycisk o nazwie Logowanie. Następnie na ekranie pojawi się okienko umożliwiające wpisanie danych. W dostępne puste pole należy wprowadzić MilleKod. MilleKod to 8-cyfrowy identyfikator, który konsument znajdzie w umowie.

Bank Millennium udostępnia funkcję zdefiniowania własnej nazwy. Po zalogowaniu się wystarczy nacisnąć zakładkę Ustawienia → Ustawienia Zabezpieczeń → Zmień nazwę dla Millekodu. Co więcej, własna nazwa może być stosowana zamiennie z 8-cyfrowym Millekodem.

Dla osób zainteresowanych instytucja finansowa przewidziała bezpłatną aplikację mobilną. Klient znajdzie ją w App Store lub Google Play. Aktywacja opiera się na trzech, prostych krokach:

 • Uruchomienie aplikacji – następnie trzeba wpisać swój Millekod i hasło. W zależności od sytuacji będzie to H@sło Tymczasowe, Mobilne lub H@sło 1
 • Wprowadzenie numeru ewidencyjnego PESEL – należy wprowadzić wybrane znaki z identyfikatora oraz potwierdzić aktywację H@słem SMS
 • Ustalenie PIN-u – konsument musi ustalić 4-cyfrowy PIN, dzięki któremu będzie mógł korzystać z aplikacji

Oprogramowanie jest dostępne na urządzeniach z systemami Android (wersja 5.0 lub wyższa) oraz iOS (wersja 11.0 lub wyższa). Aplikację da się aktywować na pięciu sprzętach jednocześnie. Warto przy tym wspomnieć czym jest H@sło Tymczasowe, a także H@sło 1.

 • H@sło Tymczasowe zostaje zdefiniowane przez konsumenta podczas składania wniosku o konto lub otrzymane w kopercie w oddziale banku. Tym hasłem klient zaloguje się po raz pierwszy do Millenetu bądź aktywuje aplikację mobilną
 • H@sło 1 definiowane przy pierwszej aktywacji aplikacji mobilnej lub pierwszym logowaniu w Millenecie. To ustalone przez użytkownika hasło do logowania do bankowości elektronicznej i telefonicznej. Da się je zmienić w zakładce Ustawienia Bezpieczeństwa

 

Oferta w Bank Millennium

Bank Millennium oferuje szeroki wybór usług, od wszelakich kont osobistych, kart, kredytów, oszczędności, inwestycje, aż po ubezpieczenia.

Konto 360º

Prowadzenie konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów są zupełnie bezpłatne, jeśli klient zapewni minimum 1000 zł wpływów zewnętrznych i minimum 1 płatność kartą lub Blikiem w miesiącu. W innym wypadku koszty wynoszą 15 zł. Do konta 360º Bank Millennium za darmo otwiera Konto Oszczędnościowe Profit. Zaoszczędzone pieniądze zostają oprocentowane 1% w skali roku przez 60 dni dla nowych środków finansowych do 100 000 zł.

Konto 360º Student

Darmowe usługi:

 • Za prowadzenie rachunku płatniczego
 • Za obsługę katy debetowej
 • Za wypłaty
 • Za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty
 • Za przelewy krajowe przez internet i mobilne
 • Za przelewy na e-mail lub telefon

Oferta skierowana jest dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

Konto 360º Junior

Darmowe konto za prowadzenie rachunku płatniczego, przelewy krajowe i na numer telefonu, obsługę karty debetowej (przy minimalnej 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu), a także za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów. Oferta przeznaczona jest dla dzieci poniżej 18 roku życia, które ukończyły 13 lat.

Konto walutowe

Może służyć jako konto przeznaczone do wykonywania operacji pomiędzy rachunkiem w złotówkach a lokatą Millennium prowadzoną w USD, EUR bądź GBP. Dodatkowo da się rozliczać raty kredytowe bez ryzyka różnic kursowych. Prowadzenie rachunku płatniczego, wpłaty gotówki we wpłatomatach i placówkach stacjonarnych banku Millennium, Hasła SMS potrzebne do autoryzacji zleceń są zupełnie darmowe.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Napisz komentarz