Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257

Bank BPS Logowanie

Logowanie w Bank BPS

Logowanie w Banku Polskiej Spółdzielczości opiera się przede wszystkim na wejściu na oficjalną stronę bankbps.pl i kliknięciu zielonego przycisku Zaloguj się widocznego w prawym, górnym rogu witryny. Po przyciśnięciu ikony E25 klient zostanie automatycznie przeniesiony do eko platformy elektronicznej. Przed wpisaniem identyfikatora i hasła zawsze należy sprawdzić, czy w adresie panelu widnieje https oraz, czy w pasku adresowym znajduje się symbol zamkniętej kłódki. Kłódka oznacza prawidłowe szyfrowanie połączenia świadczące o certyfikacie bezpieczeństwa.

Po wprowadzeniu loginu użytkownika system wygeneruje wybrany przez konsumenta obrazek bezpieczeństwa. Następnie wystarczy podać hasło. Podczas całego procesu zostaje sprawdzony adres sieciowy. W przypadku innego niż dotychczasowe IP, bank prosi o dodatkowe uwierzytelnienie kodem z narzędzia autoryzacyjnego za pośrednictwem wiadomości SMS lub powiadomienia PUSH.

Jeżeli logowanie odbywa się po raz pierwszy, po wprowadzeniu loginu użytkownika oraz hasła startowego otrzymanego z instytucji finansowej, klient zostaje automatycznie przekierowany do witryny o nazwie Przymusowa zmiana hasła. W dostępnych, pustych polach należy wpisać hasło startowe oraz dwukrotnie nowe, wymyślone przez siebie. Warto pamiętać, że unikatowe hasło musi różnić się od poprzedniego, powinno składać się z przynajmniej 8 znaków i zawierać jedną małą, a także jedną wielką literę. Zaleca się użyć również cyfry.

Konsument w celu dodatkowego zabezpieczenia konta może ustawić kod uwierzytelnienia – należy wiedzieć, że musi on składać się wyłącznie z 4 cyfr. Ponadto w Banku BPS S.A. istnieje możliwość pracy na trzech kontach jednocześnie, osobistym, rachunku wspólnym i firmowym. Sposób przełączania się pomiędzy poszczególnymi kontami jest niezwykle prosty. Wystarczy najechać kursorem myszki na jedną z zakładek. Znajdują się one w lewym, górnym rogu okna przeglądarki.

Dane osobowe, adres zameldowania, korespondencyjny oraz numery telefonów, fax czy adres e-mail da się dowolnie zmieniać po kliknięciu przycisku Twoje ustawienia w zakładce Profil. Natomiast aby uzyskać dostęp do kanału mobilnego, należy:

 • Zainstalować aplikację i zalogować się do bankowości mobilnej
 • Zalogować się do E25 oraz aktywować wybrane urządzenie na liście kanału mobilnego

W sekcji o nazwie Szczegóły można:

 • Zablokować aplikację lub urządzenie mobilne
 • Edytować nazwę urządzenia i numeru telefonu
 • Zmienić kod PIN
 • Usunąć urządzenie

Oferta w Bank BPS

Bank BPS oferuje szeroki wachlarz usług dla klientów indywidualnych, mikrofirm, małych i średnich przedsiębiorstw, a także rolników. W zależności od wybranego konta konsument znajdzie między innymi fundusze unijne, rachunki, finansowanie inwestycji, lokowanie nadwyżek, finansowanie bieżącej działalności, kredyty, ubezpieczenia czy oszczędności i inwestycje.

Klienci indywidualni mogą liczyć na kilka rodzajów kont.

Podstawowy rachunek płatniczy (konto przyjazne)

To rachunek oszczędnościowo-inwestycyjny. Gwarantuje 0 zł za otwarcie, prowadzenie i zamknięcie rachunku, za dostęp do bankowości elektronicznej, za przelewy krajowe (pierwsze 5 w miesiącu), za wypłaty kartą debetową w innych bankomatach (pierwsze 5 w miesiącu) oraz za prowadzenie rachunku walutowego.

iKonto

Skierowane do studentów i osób preferujących system bankowości internetowej. 0 zł za między innymi:

 • Prowadzenie rachunku ROR oraz oszczędnościowego
 • Przelewy wewnętrzne i krajowe
 • Obsługa karty debetowej to koszt 3 zł miesięcznie

Ponadto atutami iKonta są błyskawiczne przelewy za pośrednictwem sesji Express Elixir, a także możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków kredytu odnawialnego, gotówkowego i hipoteki.

WygodneKonto

Różni się od iKonta brakiem opłat za kartę debetową oraz opłatami za bankomaty BPS na terenie kraju.

VIPKonto

Łączy w sobie atuty i możliwości iKonta wraz z dodatkowymi usługami takimi jak:

 • Wypłaty ze wszystkim bankomatów w kraju i za granicą
 • Sprawdzanie salda w bankomacie
 • Automatyczne lokowanie nadwyżek na koncie (powyżej 3 tysięcy) na oprocentowanej lokacie nocnej
 • Usługa Assistance
 • Prowizja 0 zł za udzielenie kredytu odnawialnego

TalentKonto

Skierowane do dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Napisz komentarz