Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257

Bank BPH Logowanie

Logowanie w Bank BPH

Klient, aby w pełni skorzystać z usług oferowanych przez BPH, musi zalogować się na swoje konto. W tym celu powinien wejść na oficjalną stronę bph.pl/pl/, po czym kliknąć czerwony przycisk Zaloguj. Konsument automatycznie zostanie przeniesiony do panelu logowania, gdzie wystarczy wpisać Identyfikator.

Klient korzystający z platformy internetowej Sez@m, aby zalogować się do BPH, może używać tego samego identyfikatora i hasła. Kolejny krok to zmiana hasła na nowe i akceptacja regulaminu. Warto uprzednio dokładnie się z nim zapoznać.

Odblokowanie hasła zajmuje około 2-3 minuty. Należy przygotować umowę kredytową, numer ewidencyjny PESEL, numer rachunku kredytu oraz numer telefonu, który został zarejestrowany w banku. Po pierwsze, konsument powinien kliknąć, przycisk o nazwie Nie pamiętasz swojego hasła? Po drugie, trzeba wybrać jedną z metod odblokowania, standardową albo za pośrednictwem kodu SMS bądź infolinii. Po trzecie, musi wypełnić wymagane pola i postępować zgodnie z komunikatami. Po czwarte, nowe hasło. Nie może zawierać imienia, nazwiska i ciągu cyfr.

Oferta w Bank BPH

Produkty finansowe skierowane są do klientów indywidualnych. Konsumenci mogą skorzystać z usług sprzyjających inwestowaniu oraz oszczędzaniu, a także wziąć kredyt lub się ubezpieczyć.

Bank BPH umożliwia pożyczenie od 1000 zł do 200 000 zł. Spłatę zobowiązania da się rozłożyć na 6 rat. Maksymalny czas uiszczenia opłaty to 120 miesięcy. Jeśli klient zdecyduje się na kredyt gotówkowy u pośrednika, wówczas najwyższa kwota wyniesie 100 000 zł. Wniosek o dodatkowe środki finansowe składa się w oddziale banku lub online. Zaświadczenia potrzebne do ubiegania się o kredyt:

  • Dokumenty poświadczające aktualne zatrudnienie
  • Wysokość średniego miesięcznego wynagrodzenia netto z ostatnich 3 miesięcy
  • Wyciąg z rachunku bankowego z historią ostatnich 3-miesięcznych wpływów z wynagrodzenia (opcjonalnie)

Niebywałą zaletą dla klientów Banku BPH jest możliwość odstąpienia od umowy kredytu gotówkowego w ciągu 21 dni od jej zawarcia. Ponadto konsument nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów (ustawowo taki okres wynosi 14 dni). Dodatkowo instytucja nie wymaga podania powodu swojej decyzji.

Kredyt hipoteczny zaciągnięty w Banku BPH da się spłacać za pośrednictwem:

  • Przelewu z innego banku w PLN lub walucie kredytu
  • Usługi zapłaty – jest to cykliczna, spłata kredytu, ze wskazanego rachunku bankowego klienta, bez konieczności akceptowania każdorazowo dyspozycji tradycyjnego przelewu. Konto musi być prowadzone w polskich złotówkach
  • W formie wpłat gotówkowych w oddziałach innych banków

Wpłatę warto dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem. Należy uwzględnić czas potrzebny do zrealizowania transferu pomiędzy bankami. Wspomniana usługa zapłaty jest również aktywna dla klientów, którzy nigdy wcześniej z niej nie korzystali. Wystarczy złożyć w Banku BPH pisemną zgodę. Formularz wraz z instrukcją widnieje na oficjalnej stronie instytucji bankowej. Cykliczna spłata kredytu działa w poniższy sposób:

  • Instytucja finansowa wysyła wniosek w ramach usługi z ratą bieżącą, ewentualnymi zaległościami i opłatami bankowymi
  • W przypadku gdy bank nie otrzyma wnioskowanej kwoty wysyła ratę bieżącą
  • Jeśli instytucja nie dostanie należności bądź wysokość kwoty nie pokrywa wierzytelności – przez kolejne 3 dni zostaje wysłana całość lub część bieżącej raty
  • Jeżeli należność mimo to nie zostanie opłacona, konsument jest zobowiązany uiścić pozostałą kwotę samodzielnie

Od 4 listopada 2016 roku nastąpiło prawne połączenie Alior Banku S.A. z Bankiem BPH S.A., a dokładnie z jego podstawową częścią, bez portfela kredytów hipotecznych i Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Zgoda została udzielona przez KNF (Komisję Nadzoru Finansowego).

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Napisz komentarz