Zawnioskuj - Wyślij sms o treści WNIOSEK na numer 7257

Alior Bank Logowanie

Logowanie w Alior Bank

Założenie konta umożliwia dostęp do usług Alior Banku. Konsument w tym celu musi wejść na oficjalną stronę aliorbank.pl i kliknąć żółty przycisk Zaloguj widoczny w prawym, górnym rogu. Jeśli użytkownik robi to po raz pierwszy, musi podać numer klienta CIF nadany w placówce stacjonarnej. Z tego numeru trzeba skorzystać również w przypadku przeniesienia konta z innego banku. Po poprawnym logowaniu osoba zainteresowana może zdefiniować swój login – opcję znajdzie w Ustawieniach w sekcji Autoryzacja i bezpieczeństwo.

Identyfikator klienta używany do pierwszego logowania to unikatowy 8-cyfrowy numer przydzielony przez przedstawiciela banku. Służy przede wszystkim do procesu weryfikacji podczas korzystania z bankowości elektronicznej. Wspomniany numer konsument znajdzie w:

  • Umowie ramowej – umożliwia korzystanie z kanałów elektronicznych – lub na umowie o dowolny produkt
  • Przelewie zwrotnym – wyłącznie jeśli umowa produktowa, na przykład konto oszczędnościowe, została potwierdzona przelewem
  • Systemie Alior Online, opcji Problem z logowaniem

W ostatnim przypadku należy wcisnąć przycisk zatytułowany Przypomnij CIF. Następnie trzeba poprawnie wprowadzić dane identyfikacyjne, udzielić odpowiedzi na krótkie pytania oraz zautoryzować się jednym z udostępnionych przez bank sposobów. Jeśli metody nie dały oczekiwanego efektu, warto skonsultować się z infolinią lub odwiedzić najbliższą placówkę stacjonarną.

Alior Bank dla klientów mobilnych udostępnia aplikację Alior Mobile jako bezpieczną alternatywę dla bankowości elektronicznej przez stronę internetową. Nowy wygląd i funkcjonalność zapewnia komfort w trakcie użytkowania. Klient ma możliwość:

  • Sprawdzenia salda i historii transakcji przed zalogowaniem
  • Logowanie i autoryzowanie operacji odciskiem palca (Android, iOS) lub skanem twarzy (iOS)
  • Wygenerowania kodu BLIK, dzięki któremu zapłaci za zakupy w sieci oraz zleci przelewy
  • Kontroli finansów za pośrednictwem powiadomień Push
  • Zapłacenia zbliżeniowo z Google Play i Apple Pay

 

Oferta w Alior Bank

Alior Bank zapewnia szeroki wachlarz usług. Począwszy od kont, kredytów, aż po ubezpieczenia i inwestycje.

Konto Jakże Osobiste

Klient, decydując się na założenie konta z kartą, dostaje od banku 300 zł. Osoba zainteresowana, jeśli nie ukończyła 26 lat lub zapewni jednorazowy wpływ o kwocie minimalnej 1500 zł na miesiąc, nie musi martwić się kosztami prowadzenia konta.

Konto internetowe

To trzy główne korzyści: 0 zł za konto i kartę, 0 zł za przelewy internetowe, a także 0 zł za wypłaty środków finansowych z bankomatów Alior Bank, sieci Euronet (min. 100 zł) oraz za granicą.

Podstawowy rachunek płatniczy

Bezpłatne konto dla osób nieposiadających rachunku w banku w złotówkach.

Konto dla graczy z kartą LOL

Alior Bank dla prawdziwych fanów gry League of Legends przygotował specjalną kartę z wizerunkiem Ashe dającą dostęp do nagród w programie MasterCard Bezcenne Chwile. Kolejną korzyścią jest 0 zł za prowadzenie konta, jeśli nie ukończyło się 26 lat lub klient zapewni jednorazowy wpływ minimum 1500 zł miesięcznie. Ponadto co miesiąc istnieje możliwość zdobycia aż 1380 Riot Points do LoLa.

Konto walutowe

Bezpłatne prowadzenie konta, rachunek w jednej z czterech walut, w tym EUR, USD, CHF, GBP oraz korzysta wymiana walut w ramach usługi Autodealing.

Konto Mega Oszczędnościowe

Oprocentowanie 0,5% w skali roku dla nowych środków finansowych (do kwoty 100 000 zł przez 2 miesiące), bezpłatne przelewy online, możliwość wpłat nawet małych kwot. Dodatkowo wyższe oprocentowanie 1% w skali roku w przypadku zaakceptowaniu zgód marketingowych.

Konto Oszczędnościowe

Oprocentowanie 0,30%, zachowanie odsetek przy wypłacie środków, nieograniczone wpłaty i wypłaty niezależnie od wysokości kwoty. Dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego przewidziane jest oprocentowanie 1%.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Napisz komentarz